Projektowanie pieczątki

Poznaj szczegóły!

Pieczątki

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Planujesz wprowadzenie do swojego sklepu internetowego nowych produktów i szukasz sposobów na skuteczną reklamę? Tworzysz nową markę i zależy Ci, by zaistniała w świadomości potencjalnych klientów? A może chcesz zwiększyć ruch na stronie oraz budować zasięgi? Banery AdWords pozwalają na dotarcie z reklamą do szerszego grona odbiorców. Sieć reklamowa Google to zbiór ponad dwóch milionów witryn, kanałów video i aplikacji – dzięki niej możesz dotrzeć do blisko 90% użytkowników Internetu na całym świecie. Wykorzystaj możliwości, jakie dają grafiki do kampanii w Adsach (AdWords), by zareklamować swoją markę lub produkty w najskuteczniejszy sposób!

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Przypieczętuj swój sukces własnym projektem pieczątki

Projekt pieczątki

Pieczątki – jakże częsty widok we wszelakiej maści urzędach, placówkach pocztowych, przychodniach lekarskich. Jednak nie tylko tam – korzystają z nich równie często firmy, dla których taki stempel jest jedną ze składowych budowy własnego wizerunku oraz pełni funkcję równie reprezentującą, co praktyczną.

Prowadzisz firmę, przedsiębiorstwo, punkt usługowy, w którym regularnie podbija się dokumenty? W takich przypadkach – lecz nie tylko, zastosowań znajdzie się więcej – warto samodzielnie stworzyć projekt pieczątki, który dumnie będzie widniał na wszystkich dokumentach, przechodzących przez nasze ręce.

Projekt własnej pieczątki? Czy to warte zachodu?

Pieczątki – zalety

Absolutnie. Jak wspomnieliśmy, to istotny element budowania wizerunku, który odgrywa niebagatelną rolę we współczesnym świecie marketingu i biznesu. Choć własny stempel nie jest może elementem pierwszego wrażenia, bowiem jego rola pojawia się dopiero na etapie spinania formalności i procesowania dokumentów, świadczy o rzeczowym, rzetelnym podejściu do prowadzenia działalności.

Jak wiadomo, w komunikacji – a tyczy się to naprawdę każdego jej rodzaju, także biznesowej – słowa odpowiadają jedynie za niezbyt wielki procent przekazu. Resztę budują czyny bądź symbole. A powszechnie rozumianym symbolem wiarygodności w biznesie jest poświadczenie pod postacią pieczęci. Możemy więc zalać potencjalnego Klienta hasłami, głoszącymi nasz profesjonalizm, a możemy też po prostu nim emanować – który sposób wyda się wiarygodniejszy dzięki byciu mniej nachalnym?

To wciąż nie wyczerpuje listy zalet stempli. Własny projekt pieczątki (z logo lub bez, zależy, czy je posiadamy) może być przede wszystkim elegancki, chwytliwy i przyciągający uwagę. Oryginalnie przemyślana, nasza pieczątka może zostać w pamięci naszego Klienta bądź Klientki o wiele dłużej niż dokumenty, które nią podbiliśmy.

Jaki projekt pieczątki można u nas stworzyć?

Wspólne tworzenie pieczątki

W naszym studiu graficzni wizjonerzy czekają, by stworzyć razem z Tobą unikatowy projekt pieczątki z logo lub bez, wedle uznania. Stawiamy na ludzi z nowatorskimi pomysłami podpartymi solidnym rzemiosłem, by uzyskać efekt zadowalający zarówno dla Ciebie, jak i dla nas.

Jaki może być Twój projekt? Zdajemy sobie sprawę, że pieczątki to iście wielki mały projekt – choć oszczędny w formie, musi przykuwać uwagę, zapadać w pamięć, wyróżniać się. Mamy jednak właściwe narzędzia, by czemuś takiemu podołać! Choć naszym filarem jest kreatywność naszych grafików, wyposażyliśmy ich również w najnowocześniejszy sprzęt, by każdą swą wizję mogli przekuć w zadowalający oko efekt. Z tego względu projekt Twojej pieczątki z logo może być naprawdę dowolny!

Masz już koncept? Świetnie, przyjdź z nim do nas, a nieco go ubarwimy, doradzimy, zwizualizujemy. Nie masz na razie nic oprócz chęci posiadania własnego stempla? Wspólnie znajdziemy zadowalające rozwiązanie, tworząc całość cyfrowo, by móc nanieść korekty i poprawki w każdym momencie – na wypadek nagłej, małej zmiany decyzji.

Projekty pieczątek z logo (nie posiadasz logo? Możemy je również dla Ciebie zaprojektować!) zwyczajowo wpisane są w kształt prostokąta. Jeśli stempel ma być drewniany lub kieszonkowy (taki, który trzeba każdorazowo przyłożyć do poduszki z tuszem przed przybiciem), zazwyczaj istnieje dość duża dowolność, jeśli chodzi o rozmiar. W przypadku pieczątek metalowych, automatycznych bądź uniwersalnych należy się trzymać pewnych standardów – w niczym nie ograniczają one jednak naszej kreatywności.

N

Jakość

N

Terminowość

N

Unikalny design

N

Otwartość na zmiany

N

Kompleksowość

N

Stawiamy na rozwój

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

Informator
ZUT

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Fesido – wspólnie stworzymy projekt Twojej pieczątki!

Projekty, które tworzymy, są przygotowane do druku bądź dalszego przetwarzania – wystarczy udać się z nim do najbliższej drukarni lub również zostawić to nam, bowiem możemy zlecić przygotowanie gotowego produktu jednej z naszych zaprzyjaźnionych placówek. Jednocześnie gwarantujemy całkowite cyberbezpieczeństwo projektu oraz wszelkich jego składowych – nic nie ma prawa ujrzeć światła dziennego bez Twojej kontroli i decyzji. Służymy pomocą i swoją kreatywnością – skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że osiągniemy wspólnie zadowalający rezultat!

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte