Pieczątki

 

 

Profesjonalne projektowanie Pieczątek

Pieczątki ? jakże częsty widok we wszelakiej maści urzędach, placówkach pocztowych, przychodniach lekarskich. Jednak nie tylko tam ? korzystają z nich równie często firmy, dla których taki stempel jest jedną ze składowych budowy własnego wizerunku oraz pełni funkcję równie reprezentującą, co praktyczną.

Prowadzisz firmę, przedsiębiorstwo, punkt usługowy, w którym regularnie podbija się dokumenty? W takich przypadkach ? lecz nie tylko, zastosowań znajdzie się więcej ? warto samodzielnie stworzyć projekt pieczątki, który dumnie będzie widniał na wszystkich dokumentach, przechodzących przez nasze ręce.

Projekt własnej pieczątki? Czy to warte zachodu?

Absolutnie. Jak wspomnieliśmy, to istotny element budowania wizerunku, który odgrywa niebagatelną rolę we współczesnym świecie marketingu i biznesu. Choć własny stempel nie jest może elementem pierwszego wrażenia, bowiem jego rola pojawia się dopiero na etapie spinania formalności i procesowania dokumentów, świadczy o rzeczowym, rzetelnym podejściu do prowadzenia działalności.

Jak wiadomo, w komunikacji ? a tyczy się to naprawdę każdego jej rodzaju, także biznesowej ? słowa odpowiadają jedynie za niezbyt wielki procent przekazu. Resztę budują czyny bądź symbole. A powszechnie rozumianym symbolem wiarygodności w biznesie jest poświadczenie pod postacią pieczęci. Możemy więc zalać potencjalnego Klienta hasłami, głoszącymi nasz profesjonalizm, a możemy też po prostu nim emanować ? który sposób wyda się wiarygodniejszy dzięki byciu mniej nachalnym?

To wciąż nie wyczerpuje listy zalet stempli. Własny projekt pieczątki (z logo lub bez, zależy, czy je posiadamy) może być przede wszystkim elegancki, chwytliwy i przyciągający uwagę. Oryginalnie przemyślana, nasza pieczątka może zostać w pamięci naszego Klienta bądź Klientki o wiele dłużej niż dokumenty, które nią podbiliśmy.

  projektowanie pieczątek

  Tworzenie Pieczątki

  W naszym studiu graficzni wizjonerzy czekają, by stworzyć razem z Tobą unikatowy projekt pieczątki z logo lub bez, wedle uznania. Stawiamy na ludzi z nowatorskimi pomysłami podpartymi solidnym rzemiosłem, by uzyskać efekt zadowalający zarówno dla Ciebie, jak i dla nas.

  Jaki może być Twój projekt? Zdajemy sobie sprawę, że pieczątki to iście wielki mały projekt ? choć oszczędny w formie, musi przykuwać uwagę, zapadać w pamięć, wyróżniać się. Mamy jednak właściwe narzędzia, by czemuś takiemu podołać! Choć naszym filarem jest kreatywność naszych grafików, wyposażyliśmy ich również w najnowocześniejszy sprzęt, by każdą swą wizję mogli przekuć w zadowalający oko efekt. Z tego względu projekt Twojej pieczątki z logo może być naprawdę dowolny!

  Masz już koncept? Świetnie, przyjdź z nim do nas, a nieco go ubarwimy, doradzimy, zwizualizujemy. Nie masz na razie nic oprócz chęci posiadania własnego stempla? Wspólnie znajdziemy zadowalające rozwiązanie, tworząc całość cyfrowo, by móc nanieść korekty i poprawki w każdym momencie ? na wypadek nagłej, małej zmiany decyzji

  Projekty pieczątek z logo

  (nie posiadasz logo? Możemy je również dla Ciebie zaprojektować!) zwyczajowo wpisane są w kształt prostokąta. Jeśli stempel ma być drewniany lub kieszonkowy (taki, który trzeba każdorazowo przyłożyć do poduszki z tuszem przed przybiciem), zazwyczaj istnieje dość duża dowolność, jeśli chodzi o rozmiar. W przypadku pieczątek metalowych, automatycznych bądź uniwersalnych należy się trzymać pewnych standardów ? w niczym nie ograniczają one jednak naszej kreatywności.

  Fesido ? wspólnie stworzymy projekt Twojej pieczątki!

  Projekty, które tworzymy, są przygotowane do druku bądź dalszego przetwarzania ? wystarczy udać się z nim do najbliższej drukarni lub również zostawić to nam, bowiem możemy zlecić przygotowanie gotowego produktu jednej z naszych zaprzyjaźnionych placówek. Jednocześnie gwarantujemy całkowite cyberbezpieczeństwo projektu oraz wszelkich jego składowych ? nic nie ma prawa ujrzeć światła dziennego bez Twojej kontroli i decyzji. Służymy pomocą i swoją kreatywnością ? skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że osiągniemy wspólnie zadowalający rezultat!

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas!

  Cel

  Zgoda na kontakt

  Telefon

  Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

  Adres

  ul. Kapelanka 12,
  30-347 Kraków

  }

  Godziny pracy

  Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
  Weekend: Zamknięte