Projektowanie katalogów

Poznaj szczegóły!

Katalogi

Fachowe projektowanie katalogów – wsparcie dobrego wizerunku firmy

Katalogi firmowe i reklamowe to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod budowania dobrego obrazu firmy, atrakcyjnej prezentacji produktów i usług, przekazywania informacji i podtrzymywania kontaktu z przyszłymi klientami czy partnerami biznesowymi. Niewątpliwie folder firmowy, magazyn reklamowy czy katalogi on-line są – tuż po firmowej stronie internetowej – najbardziej wizerunkowymi produktami, dlatego ważne, by były dobrze przemyślane i profesjonalnie przygotowane.

Projektowanie katalogów

Projektowanie katalogów

zdecydowanie należy zlecać wyspecjalizowanym grafikom i firmom projektowym. Tylko wtedy można mieć pewność, że zostaną przygotowane w oparciu o najwyższe standardy, będą skutecznie wspierać budowę pozytywnego wizerunku i sukcesywnie wzmacniać rynkową pozycję przedsiębiorstwa. Taki folder – doskonale przygotowany, estetyczny, spójny z kolorystyką i wizerunkiem firmy, oryginalny i atrakcyjny wizualnie – będzie dla klienta i kontrahenta świetną wizytówką i obiecującą zapowiedzią jakości przyszłego kontaktu.

Projektowanie katalogów reklamowych – synergia formy i treści

Projektowanie katalogów reklamowych

powinno przede wszystkim koncentrować się wokół sfery wizualnej magazynów. Wygląd, rozplanowanie elementów, kolory, grafika i fotografie będą pierwszą rzeczą, jaką zobaczy odbiorca, ważne więc, by były przyciągające i atrakcyjne. Tak, by z chęcią chciało się zaglądać do katalogu w poszukiwaniu ważnych danych, cech produktów czy kluczowych informacji. A także, by magazyn reklamowy pozytywnie kojarzył się z wysoką jakością oferty i współpracy.

Katalog firmowy pełni zarówno informacyjną, jak i reklamową funkcję, dlatego istotne będzie umiejętne zrównoważenie i zharmonizowanie obu warstw w projekcie – sfery wizualnej i sfery tekstowej. Choć to zadanie niełatwe, a projektowanie katalogów firmowych będzie wymagać specjalistycznych umiejętności graficznych i marketingowych, na nasz doświadczony i twórczy zespół możesz liczyć! Zrobimy to najlepiej – tak, by zarazem skutecznie przyciągać uwagę klienta i zatrzymywać ją na długo, a jednocześnie sprawić, że z chęcią będzie wracał do otrzymanych materiałów.

Przykładowy projekt katalogu
Projektowanie katalogów Fesido

Projektowanie katalogów firmowych w studiu graficznym Fesido

Stworzymy dla Ciebie każdy rodzaj katalogu, jaki potrzebujesz, w niemal każdym formacie i we wskazanej kolorystyce. Projektowanie katalogów firmowych w naszej firmie odbywa się zawsze w stałym kontakcie z klientem, po  szczegółowej konsultacji wstępnej. Jesteśmy w pełni otwarci na sugestie, propozycje i korekty możliwe do wprowadzenia. Ufając naszej wiedzy i umiejętnościom, oszczędzasz czas i pieniądze. Bowiem projekt katalogu, jaki przygotujemy, to doskonały, dopracowany pod każdym względem produkt w pełni gotowy do  druku. Jest atrakcyjny cenowo i nie generuje dodatkowych kosztów.

W naszej ofercie znajdziesz projekty katalogów firmowych, reklamowych, magazyny ofertowe czy katalogi on-line. Ta ostatnia forma elektronicznego katalogu zapewni wygodną prezentację oferty produktowej, usługowej czy możliwości Twojej firmy i będzie świetną alternatywą dla tradycyjnych drukowanych form. Może uzupełniać sposób atrakcyjnej prezentacji produktów czy zastępować klasyczny, papierowy magazyn reklamowy. Będzie świetnym i stosunkowo tanim rozwiązaniem dla firm, których produkty zmieniają się, a katalogi wymagają bardzo częstych modyfikacji.

Jak w naszej firmie przebiega projektowanie katalogów?

Projektowanie katalogów reklamowych

zawsze rozpoczynamy od gruntownego rozpoznania potrzeb naszych klientów. Chcemy wiedzieć wszystko, co będzie pomocne przy tworzeniu reklamowej kreacji, dogłębnie poznać preferencje i oczekiwania zleceniodawcy oraz potencjalnych odbiorców folderu. Zanim podpiszemy umowę, przedstawimy szczegóły oferty i omówimy warunki przyszłej współpracy. Następnie poprosimy o materiały, które zostaną umieszczone we wstępnym szkicu – zdjęcia i tekst, abyśmy na ich bazie mogli rozpocząć prace, których efektem będzie pierwszy projekt katalogu. Takich layoutów powstanie kilka – na ich bazie przeanalizujemy szczegóły i dopracujemy wersję ostateczną produktu reklamowego.

Projektowanie katalogów
Projektowanie katalogów jak wygląda

Projektowanie katalogów

w naszej firmie obejmuje również pośredniczenie w procesie druku – dobór formatu, orientacji, propozycje uszlachetnień. Współpracujemy z zaufaną drukarnią, wybraną przez nas ze względu na wysoki poziom obsługi i zawsze świetną jakość wydruku powierzonych jej zleceń. To wygodne rozwiązanie, z którego korzysta wielu naszych klientów – odbiorców cyfrowych realizacji.

Projektowanie katalogów

Korzyści

l

Zyskaj nowe Leady

Pozyskaj więcej nowych potecjalnych Klientów.

Zwiększ CTR

Spraw, aby Twoje reklamy lepiej się „Klikały”

Zwiększ częstotliwość zakupową

Spraw, aby Twoi Klienci częsciej wracali do Twojej firmy!

Zobacz podobne projekty

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

Katalog TBparkiet

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00

Weekend: Zamknięte

l

Dane Firmy

NIP: 5512639707

REGON: 383117231